Usługi reklamowe dla firm

Usługi Ready to be w Polsce dla Twojej firmy to reklama Twojej firmy w sieci i promocja, której potrzebujesz by pozyskać nowych klientów i nie ważne jaki masz budżet, dla każdego istnieje możliwość reklamy swoich usług. Wystarczy, że napiszesz wiadomość, gdzie opiszesz jakie usługi oferujesz i jaki masz budżet na reklamę. Jest wiele możliwości na początek by zareklamować swoje usługi i stać się bardziej widocznym dla osób szukających określonych usług, które oferuje Twoja firma co nie musi być dużą inwestycją. Reklama na stronie readytobe.pl to najprostszy sposób na znalezienie nowych klientów i reklamę Twojej firmy sieci.

Ogłoszenie lub zakładka firmowa na stronie Ready to be

17 1

Reklama dla Twojej firmy w sieci

Są różne metody by reklamować swoje usługi w sieci i jedną z nich jest reklama na stronie internetowej lub zakładka (strona internetowa), która działa jak strona internetowa na, której możesz zaprezentować swoją firmę z jak najlepszej strony dodając opisy i zdjęcia pokazujące Twoja pasję i możliwości. Ale to nie wszystko na stronie Ready to be znajdziesz również produkty takie jak stworzenie strony internetowej czy logo dla Twojej firmy jak i również banery reklamowe. Więc jeśli chcesz by firma Ready to be pomogła Ci w tym, to wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. 

Strona Internetowa dla Twojej firmy

20 2

Po co mi strona internetowa?

To pytanie jest często zadawane przez osoby, które wybierają kontakt bezpośredni z klientem i działają na zasadzie polecenia lecz jeśli dopiero zaczynasz lub zamierzasz działać na większą skalę niż tylko w swojej miejscowości to reklama w sieci jest zawsze dobrym rozwiązaniem i bardzo często sprawdza się w każdej sytuacji. Nowi klienci, którzy Cię nie znają wchodząc na Twoją stronę internetową będą mogli zobaczyć Twoją ofertę i porównać ja z innymi. Dlatego ważne jest by Twoja strona była zawsze widoczna w sieci i w mediach społecznościowych.

Jak będzie wyglądać projekt Twojej strony

22 1

Projekt strony dopasowany do Twoich usług

Wykonanie projektu strony Internetowej od podstaw dopasowanej do Twoich usług. 

20 1

Nazwa domeny dla Twojej firmy i oferowanych usług

Nazwa domeny dla Twojej firmy, która wyróżnij Twoją działalność na rynku. 

54

Teksty w języku polskim lub niderlandzkim

Pisanie tekstów na stronie w języku polskim z opisem usług, które oferujesz.

29 1 1

SEO czyli optymalizacja w wyszukiwarkach internetowych

Optymalizacja strony w zakresie SEO czyli by Twoja strona miała jak najwyższy ranking w wyszukiwarkach internetowych.

33 1

Stworzenie konta na popularnych portalach społecznościowych

Tworzenie kont na popularnych portalach internetowych byś mogła reklamować tam swoje usługi dodając do portfolio zrealizowane projekty. 

21 1

Rejestracja Twojej firmy w Google maps

Utworzenie profilu Twojej firmy w Google maps by Twoja firma i świadczone usługi były bardziej widoczne dla klientów.

16 2

Wstawienie zdjęć potrzebnych do wizualizacji strony

Osadzenie zdjęć na stronie internetowej dopasowanych do profilu Twojej firmy by każdy mógł zobaczyć jakie usługi oferujesz.

26 1

Optymalizacja strony pod względem poprawnego działania

Dbanie o stronę internetową by działała w sposób poprawny i funkcjonalny. Optymalizacja strony pod względem wyglądu i funkcjonalności. 

17 2

Osadzanie tekstów i zdjęć zrealizowanych projektów

Osadzanie nowych tekstów i zdjęć na stronie internetowej jak na przykład nowo zrealizowanych projektów, które wykonałaś.

Wizytówki z logo dla Twojej firmy

51 1

Tworzenie nowego logo dla Twojej firmy

Tworzenie nowego logo dla usług Twojej firmy jest bardo ważne, gdyż jako właściciel firmy identyfikujesz się z nim. Logo jest widoczne nie tylko na firmowych wizytówkach ale również na stronie internetowej i w mediach społecznościowych, gdzie może zostać umieszczone. Kiedy już posiadasz logo swojej firmy możesz również skorzystać z najprostszej formy reklamy czyli wizytówki firmowej, gdzie zostaną umieszczone dane kontaktowe do Ciebie wraz z opisem Twoich usług. Koszt takiej reklamy jest nie wielki i  warto od tego zacząć budują wizerunek firmy. 

Jak wygląda projekt wizytówki

29 1

Projekt logo dla Twojej firmy

Projektowanie nowego i oryginalnego logo dla Twojej firmy by wyróżniało się wśród innych.

50 1

Projekt wizytówki

Zaprojektowanie oryginalnej wizytówki, która pomoże Ci zaprezentować swoje usługi.

28 1 1

Osadzenie tekstu

Osadzenie oryginalnego tekstu na wizytówce z usługami Twojej firmy w Polsce. 

Naklejki na szybę lub auto z logo i nazwą Twojej firmy

Naklejka z nazwą firmy i logo na aucie

Jeśli potrzebujesz reklamę na swoim firmowym aucie z logo i nazwą swojej firmy wraz z numerem kontaktowym do Ciebie to firma Ready to be zaprojektuje i stworzy dla Ciebie taką naklejkę. Naklejka będzie reklamowała Twoje usługi i będzie widoczna dla wszystkich. W ofercie firmy znajdują się dwa rodzaje naklejek. Pierwsza naklejka to naklejka przeźroczysta, którą nakleja się na mokrą powierzchnię i po zdjęciu nie zostawia ciemnych plam na aucie. Natomiast druga naklejka, to naklejka na której znajduje się klei, który trzyma naklejkę na powierzchni gdzie musi zostać osadzona. Ten rodzaj naklejki po zdjęciu zostawia ciemne plamy na aucie po usunięciu naklejki. 

logo na aucie

Jak wygląda projekt naklejki na szybę lub auto

Reszta

Projekt naklejki

Pierwszym krokiem jest projekt naklejki, który zaczyna się od określenia miejsca, gdzie ma zostać osadzona i dokładnych pomiarów na podstawie, których zostaje przedstawiony projekt wyglądu naklejki do zaakceptowania dla klienta.

7 2

Dodanie tekstów i logo

Osadzenie tekstów i logo na naklejce to następny etap pracy, gdzie należy dokonać wyboru koloru tekstów jak i samej naklejki, która zostanie naklejona jako reklama Twojej firmy. Jeśli projekt zostaje zatwierdzony przez Ciebie jest drukowany.

52 1

Wydruk naklejki

Jeśli projekt jest już gotowy i zatwierdzony przez Ciebie zostaje wydrukowany i wysyłany do Ciebie. Po otrzymaniu naklejki musisz ją tylko nakleić. Jest to proste i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności lecz precyzja jest wskazana.

Gdzie można umieszczać naklejki z opisem i logo?

Na szybie w sklepie lub na aucie

Tworzenie nowego logo dla usług Twojej firmy jest bardo ważne gdyż jako właściciel firmy identyfikujesz się z nim. Logo jest widoczne nie tylko na firmowych wizytówkach ale również na stronie internetowej i w mediach społecznościowych, gdzie może zostać umieszczone. Kiedy już posiadasz logo swojej firmy możesz również skorzystać z najprostszej formy reklamy czyli wizytówki firmowej, gdzie zostaną umieszczone dane kontaktowe do Ciebie wraz z opisem Twoich usług. Koszt takiej reklamy jest nie wielki warto od tego zacząć budują wizerunek firmy. 

Foldery reklamowe dopasowane do Twoich usług

Foldery reklamowe na różnych materiałach

Projektowanie i drukowanie folderów reklamowych w dowolnym formacie z jest również ofertą usług dla Twojej firmy. Więc jeśli potrzebujesz folder reklamowy, gdzie zamieścisz zdjęcia i opis swojej firmy by podzielić się doświadczeniem ze swoimi klientami to firma Ready to be Ci w tym pomoże projektując dla Ciebie taki folder. Foldery mogą mieć różne wymiary i być zaprojektowane na różnych materiałach odpornych na warunki atmosferyczne.

Reszta

Projekt folderu reklamowego

Zaprojektowanie folderu reklamowego dla Twoich usług zaczyna się wyboru miejsca, pomiarów i wyboru materiałów z jakich ma zostać wykonany folder reklamowy.

28 1 1

Osadzenie tekstu i zdjęć

Następnie zostają osadzone zdjęcia, logo i opisy twoich usług. Naturalnie wszystko jest zależne od wyboru formatu folderu reklamowego jaki również miejsca na folderze do wykorzystania.

52 1

Wydruk folderu reklamowego

Gdy projekt folderu zostanie zatwierdzony przez Ciebie jest drukowany i wysyłany. Jest to bardzo ważny etap tworzenia gdyż czasami foldery reklamowe to więcej niż 500 egzemplarzy.

Plan działania czyli jak przygotowana jest reklama Twojej firmy

Reklama dla Twojej firmy jest zawsze dopasowana do usług, które oferujesz swoim klientom. Do tego potrzebne jest pare informacji, które określą czym dokładnie się zajmujesz i co potrafisz robić. To proste! Wypełniając formularz kontaktowy napisz jakie usługi oferujesz i jakie masz w tym doświadczenie. Następnie zostaje przygotowany projekt reklamy, który zostaje Ci przedstawiony do akceptacji. Stworzony projekt jest zawsze dopasowany do Twoich możliwości finansowych czyli Twojego budżetu na reklamę. Czasami są to tylko wizytówki z logo, a czasami jeśli ktoś już jest długo na rynku to pełny pakiet reklamowy firmy Ready to be. Wszystko jest zależne od Twoich możliwości finansowych.

12 1
34 1
23 1

Płatność za usługę reklamy na stronie Beautifullbody

Jak dokonać płatności za reklamę?

Po ustaleniu co dokładnie potrzebuje Twoja firma by była lepiej widoczna dla Twoich klientów zostaje przygotowany projekt reklamy. Naturalnie przed rozpoczęciem projektu ustalamy warunki finansowe i warunki współpracy czyli zostaje wysłana Ci umowa i zostaje ustalony koszt reklamy dla Twojej firmy. Jeśli wszystko jest już ustalone to kolejnym etapem jest realizacja projektu i jego akceptacja. Jeśli projekt musi zostać wysłany kurierem to na adres email jest wysyłany link do śledzenia przesyłki, który pozwoli Ci odebrać przesyłkę na czas.

59

Wysyłka zrealizowanego projektu

Dostarczenie gotowego produktu

Kiedy projekt jest już gotowy zostaje wysłany na podany przez Ciebie adres. Dowód nadania przesyłki jest wysyłany zawsze na adres email. Po odbiorze przesyłki z zamówionym produktem należy zawsze zrobić zdjęcie.

58
13 1
11 1